Zaproszenie na szkolenie pt. Wymogi chińskie dla eksporterów żywności dotyczące COVID-19, sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka

15 stycznia, 2021 mateusz Comments Off

Chiny to dla polskiego sektora mleczarskiego jeden z najważniejszych rynków zbytu. Mimo pandemii COVID-19, w 2020 roku zwiększył się wolumen eksportu mleka i jego produktów do Państwa Środka. Władze chińskie, chcąc zabezpieczyć swój kraj przed kolejną falą zachorowań na COVID-19 wprowadziły szereg regulacji, dotyczących m.in. importowanej żywności. Aby móc utrzymać się na tym wymagającym rynku warto dokładnie zapoznać się z nowymi wymogami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Polska Izba Mleka zaprasza na szkolnie pt. Wymogi chińskie dla eksporterów żywności dotyczące COVID-19, sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka.

Szkolenie odbędzie się 26 stycznia 2021 r. w formie ONLINE.

Poniżej przekazujemy zaproszenie zawierające szczegółowe informacje o szkoleniu oraz kartę zgłoszenia.

SZKOLENIE ONLINE – ZAPROSZENIE

karta zgłoszeniowa

Chętnych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres mailowy szkolenia@izbamleka.pl do 21 stycznia 2021 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.