Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Zaproszenie na szkolenie online pt. “Naukowe dowody wartości odżywczych mleka – jak walczyć z czarnym PR”
Obecnie bardzo często spotykamy się z czarnym PR dotyczącym mleka i produktów mleczarskich. Jakie argumenty należy stosować by obalić szerzenie się nieprawdziwych informacji? Polska Izba Mleka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i zaprasza na szkolenie online pt. “Naukowe dowody wartości odżywczych mleka – jak walczyć z czarnym PR”, które sfinansowane jest z Funduszu Promocji Mleka w ramach zadania „SZKOLENIA ONLINE”.
Szkolenie odbędzie się 10 grudnia 2020 r. w formie ONLINE.
Poniżej przekazujemy zaproszenie zawierające szczegółowe informacje o szkoleniu oraz kartę zgłoszenia.
SZKOLENIE ONLINE – ZAPROSZENIE
karta zgłoszeniowa
Chętnych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres mailowy szkolenia@izbamleka.pl do 04 grudnia 2020 r.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Wyszukiwarka