CHINY – Promocja Marki – Mleczne Śniadanie Prasowe w Pekinie – zmiana terminu

20 listopada, 2020 mateusz Comments Off

Na prośbę Pana Wojciecha Zajączkowskiego, Ambasadora Polski w Pekinie termin Mlecznego Śniadania Prasowego w Pekinie organizowanego w ramach projektu Mleczne Skarby-Trade Milk, który sfinansowany jest z Funduszu Promocji Mleka został zmieniony na 22 grudnia 2020 r. w godz. 9.00-11.00 (czasu chińskiego).

W wydarzeniu uczestniczyć będzie Pan Ambasador, przedstawiciele instytucji zajmujących się zatwierdzaniem produktów oraz dziennikarze, dzięki czemu wydarzenie będzie doskonałą okazją do promocji Państwa marki oraz zwiększenia rozpoznawalności na terenie Chińskiej Republiki Ludowej.

Podczas wydarzenia mają Państwo możliwość zaprezentowania swojej firmy w postaci krótkiej prezentacji/filmu, który zostanie wyświetlony podczas wydarzenia. Zwracamy się również z prośbą o przekazanie produktów mleczarskich celem degustacji podczas wydarzenia (np. za pośrednictwem Państwa dystrybutora) wraz ze wskazaniem produktów.

Proszę o informację na adres targi@izbamleka.pl  do dnia 25.11.2020 r. czy są Państwo zainteresowani przekazaniem Państwa produktów mleczarskich (np. za pośrednictwem Państwa dystrybutora) wraz ze wskazaniem produktów oraz krótkiego filmu o Państwa firmie.

Próbki należy wysłać lub dostarczyć na następujący adres w Chinach przed 09 grudnia br.:

Tomasz Sajewicz

北京市朝阳区芳园西路7号,丽都东方国际公寓45号楼1905

Pragnę poinformować, iż jeżeli są Państwo zainteresowani by Państwa dystrybutor uczestniczył w spotkaniu osobiście, celem promocji Państwa marki proszę o przesłanie do dnia 25 listopada na adres targi@izbamleka.pl  następujących informacji:

• Imię Nazwisko
  • numer ID (lokalny dowód osobisty)