PKN – TWÓJ KLUCZ DO NORMALIZACJI

29 grudnia, 2020 mateusz Comments Off

MRiRW poinformowało o udostępnieniu przez Polski Komitet Normalizacyjny  na stronie internetowej https://www.pkn.pl przewodnika po normalizacji TWÓJ  KLUCZ DO NORMALIZACJI.

Normalizacja jest dla każdego. Wystarczy tylko znaleźć klucz, który pomoże nam ją zrozumieć, określić swoje potrzeby i możliwości w tym zakresie.

Z Twojego klucza do normalizacji może korzystać każdy, na każdym poziomie zaawansowania. To doskonałe miejsce, aby zacząć swoją działalność normalizacyjną lub uporządkować dotychczas zdobytą wiedzę.

Poradnik w przystępny sposób wyjaśnia, jak każdy z nas może zaangażować się w prace normalizacyjne, jakimi dysponuje narzędziami  i jakie korzyści może uzyskać.

Punkt wyjścia stanowi uproszczony schemat opracowania normy wraz z podstawowymi rolami, jakie mogą pełnić w tym procesie osoby zainteresowane. Poszczególne zakładki opisują krótko na czym polega dana rola, jakie przypisane są jej narzędzia i zakres prac.

PKN zaprasza do korzystania z TWOJEGO KLUCZA DO NORMALIZACJI, mając nadzieję, że ta nowa strefa zachęci do wejścia do świata normalizacji.