Kontrola inspektorów weterynaryjnych z Kuby

17 lutego, 2020 alek Comments Off

 

W dniach 17.02.2020-13.03.2020 będzie miała miejsce kontrola inspektorów weterynaryjnych z Kuby w zakładach sektora drobiowego i mleczarskiego ubiegających się o uprawnienia eksportowe na rynek kubański.

Kubańscy inspektorzy odwiedzą 3 zakłady mleczarskie: OSM w Kosowie Lackim, AGROCOMPLEX Sp. z o. o., POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o.

Każda kontrola właściwych służb państw trzecich skupia się na dwóch elementach:

  • obserwacji zakładu w trakcie działań operacyjnych (tzn. w trakcie trwania produkcji) w obszarach, w których jest wytwarzany produkt mający być przedmiotem eksportu do danego kraju;
  • przeglądzie dokumentacji.
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.