Zaproszenie na webinarium pt. „Singapur – możliwości eksportowe dla rynku mleczarskiego”

19 sierpnia, 2022 mateusz Comments Off

Polska Izba Mleka ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w webinarium pt. „Singapur – możliwości eksportowe dla rynku mleczarskiego”, które odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2022 roku o godz. 9:00 w formie online.
Webinar jest kontynuacją rozmów Dyrektor Biura Polskiej Izby Mleka- Agnieszki Maliszewskiej w sprawie polskiego eksportu do Singapuru, które zostały rozpoczęte podczas Misji Wysokiego Szczebla do Singapuru i Wietnamu z Europejskim Komisarzem Januszem Wojciechowskim.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: kruszewska@izbamleka.pl do dnia 29.08.2022 ze wskazaniem osoby uczestniczącej.