ZAPROSZENIE NA WEBINARIUM POTENCJALNA WSPÓŁPRACA INDONEZJI I POLSKI W NOWEJ NORMALNOŚCI

14 sierpnia, 2020 mateusz Comments Off

Do Biura Polskiej Izby Mleka wpłynęło zaproszenie na Webinarium pt. „Potencjalna współpraca gospodarcza Indonezji i Polski w nowej normalności”.

Przez cały 2020 rok Indonezja i Polska obchodzą 65. rocznicę nawiązania stosunków dyplomatycznych, prowadząc różnorodne programy i działania promujące współpracę bilateralną, w tym w sferze gospodarczej.

W ostatnich latach Indonezja i Polska cieszą się coraz większą liczbą obszarów współpracy, zwłaszcza gospodarczej. Stosunki dwustronne ogromnie się rozwinęły, ale nadal jest miejsce do ich zacieśniania.

Aby odnajdywać, czy nawet więcej, odkrywać nowe możliwości gospodarcze pomiędzy naszymi krajami, Ambasada Republiki Indonezji w Warszawie zaprasza na

Webinarium pt. „Potencjalna współpraca gospodarcza Indonezji i Polski w nowej normalności”

Wtorek, 25.08.2020 godz. 11:00-13:00

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom (ulotka informacyjna wydarzenia w załączeniu)

Podczas webinarium Wykład Otwierający wygłosi Wiceminister Spraw Zagranicznych Republiki Indonezji wygłos, a panelistami w webinarium będą przedstawiciele Indonezji i Polski.

Rejestracji na webinarium można dokonać za pomocą poniższych linków

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_cazACB2PTqm2DBzts2Ywwg

lub bit.ly/econ-indpol najpóźniej do 23 sierpnia 2020 r.

Wszelkie pytania dotyczące webinarium prosimy kierować do Pani Moniki Barzyc-Denisiewicz z Sekcji Economicznej Ambasady Republiki Indonezji

pod numerem (48-22) 617 5179 wew. 4 lub monika@indonesianembassy.pl.

Mamy nadzieję, że wydarzenie spotka się z zainteresowaniem firm handlowych i inwestycyjnych, które interesuje otwarcie się na współpracę z Indonezją, która wraz z innymi krajami ASEAN podobnie do Unii Europejskiej tworzy “jeden wspólny rynek i bazę produktową” i w ramach AEC – ASEAN Economic Community umożliwiając inwestorom dostęp do ponad 650 milionów konsumentów.