Zaproszenie na szkolenie nt. „Dlaczego mleko? – warsztaty szkoleniowe”

9 grudnia, 2019 mateusz Comments Off

Czarny PR wokół mleka i produktów mleczarskich jest jednym z najbardziej aktualnych problemów, z jakimi zmaga się obecnie europejska branża mleczarska. Bardzo istotna jest umiejętność właściwego reagowania na negatywne opinie, które pojawiają się głównie w mediach. W trosce o dobry wizerunek mleka i produktów mleczarskich oraz całej branży mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie nt.

„Dlaczego mleko? – warsztaty szkoleniowe”

Szkolenie odbędzie się 20 grudnia br. w Białymstoku.

Szkolenie poprowadzą: specjalista pediatrii i alergologii, pracownik naukowo – dydaktyczny dr n. med. Irena Białokoz-Kalinowska oraz pani Dorota Kuc, dziennikarka, reporterka, wydawca programów informacyjnych i publicystycznych, prezenterka telewizyjna (TVP Info oraz TVP Białystok), lektor i szkoleniowiec Akademii Telewizyjnej w Warszawie.

Szkolenie jest skierowane przede wszystkim do pracowników działów marketingu i osób zajmujących się tworzeniem informacji prasowych oraz kontaktem z mediami.

Karta zgłoszeniowa

Program

Chętnych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres mailowy szkolenia@izbamleka.pl do 17 grudnia 2019 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Szkolenie jest sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka.