Zaproszenie na szkolenie „Autoprezentacja, jak mówić, żeby nas słuchano?”

8 października, 2019 mateusz Comments Off

Szanowni Państwo!

Właściwa autoprezentacja i świadome kreowanie swojego wizerunku to elementy, które przydają się w wielu dziedzinach życia i niejednokrotnie przesądzają o sukcesie. Polska branża mleczarska rozwija się niezwykle dynamicznie, co wiąże się z zapotrzebowaniem na skuteczność, również w zakresie wizerunku. W związku z tym Polska Izba Mleka zaprasza na szkolenie na temat:

„Autoprezentacja, jak mówić żeby nas słuchano?”

Szkolenie odbędzie się 25 października br. w Białymstoku.

Szkolenie poprowadzi pani Dorota Kuc, dziennikarka, reporterka, wydawca programów informacyjnych i publicystycznych, prezenterka telewizyjna, lektor i szkoleniowiec Akademii Telewizyjnej w Warszawie, prowadząca spotkania, debaty i imprezy okolicznościowe.

Szkolenie jest skierowane do osób, które w swojej pracy mają kontakt z klientem, zajmujących się sprzedażą, występujących publicznie, ale również do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie autoprezentacji.

W załączeniu przesyłamy Zaproszenie zawierające szczegółowe informacje o szkoleniu oraz Karta zgłoszeniowa

Chętnych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres mailowy szkolenia@izbamleka.pl do 20 października 2019 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Szkolenie jest sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka.