Zaproszenie na III Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej w dniach 29 – 31 maja 2019 r.

23 maja, 2019 mateusz Comments Off

KONGRES GOSPODARCZY EUROPY CENTRALNEJ i WSCHODNIEJ

29-31 maja 2019 r. na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koto Warszawy odbędzie się III edycja Kongresu Gospodarczego Europy Centralnej i Wschodniej. Jest to jedyna tego typu inicjatywa, obejmująca zasięgiem Europe Centralną i Wschodnia, Bliski Wschód oraz Chiny i gromadząca rekordową liczbę uczestników.

Podczas poprzednich edycji Kongresu gośćmi byli miedzy innymi przedstawiciele izb gospodarczych oraz administracji publicznej z Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Ukrainy i Węgier.

Tak liczny udział samorządu gospodarczego, to dobra zapowiedź dla polskiej gospodarki, która staje się liderem w organizacji spotkań biznesowych przedsiębiorców Europy Centralnej i Wschodniej. Kongres to platforma gospodarcza dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z sąsiadami z zagranicy.

Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej jest wydarzeniem towarzyszącym targom Export Expo Poland i VIII edycji targów China Homelife Show i China Machinex, które są okazją do nawiązania współpracy gospodarczej pomiędzy Polska, Chinami oraz krajami Europy Centralnej i Wschodniej.

W programie Kongresu jest kilkadziesiąt spotkań, debat i seminariów. Wezmą w nich udział przedstawiciele izb gospodarczych, eksperci, naukowcy, dyplomaci, przedsiębiorcy, specjaliści stosunków międzynarodowych.

Więcej informacji o Kongresie na stronie www.kongresgospodarczy.org

Osobą odpowiedzialną za współpracę jest

p. Katarzyna Kaczmarska e-mail: biuro@wig.waw.pl, tel. +48 22 225 01 11

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE:

Targi-China-Homelife-Poland                                                              Targi-Export-Expo

 

KONGRES I SEMINARIA (3)

REG DOFINANSOWANIA TRANSPORTU ChHLS 03 04-1 gp(1)