#WspieramyPolskieMleczarstwo

20 kwietnia, 2021 mateusz Comments Off

Polska Izba Mleka to największa organizacja branży mleczarskiej, która aktywnie działa na rzecz promocji polskiego mleczarstwa. Jednym z jej głównych celów jest wspieranie polskich firm branży mleczarskiej, wzrost konsumpcji mleka i produktów mleczarskich oraz wzrost świadomości na temat walorów polskiego mleka i przetworów mleczarskich.

W tym trudnym czasie, jakim jest pandemia COVID-19, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa Polska Izba Mleka rozpoczęła realizację akcji #WspieramyPolskieMleczarstwo, sfinansowanej z Funduszu Promocji Mleka.

W obecnym czasie, pandemii COVID-19, niezwykle ważne jest uświadamianie konsumentów, iż kupując polskie produkty mleczarskie wspieramy zarówno producentów, przetwórców ale również kupujemy produkty mleczarskie o wysokiej jakości, bogactwie walorów odżywczych oraz z produkcji z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Zachęcamy do śledzenia akcji na fanpage https://www.facebook.com/WspieramyPolskieMleczarstwo gdzie znajdziecie mnóstwo informacji na temat polskich produktów mleczarskich, ich walorów, właściwości, nie zabraknie również mlecznych przepisów i ciekawostek.