Szkoła liderów- studia podyplomowe

2 marca, 2023 mateusz Comments Off

Na prośbę Instytutu Gospodarki Rolnej przekazujemy Państwu informację o ofercie studiów podyplomowych.

Studia są dla osób, które:

  • są absolwentami uczelni wyższych, zainteresowanych tematyką zarządzania i marketingu w rolnictwie;
  • prowadzą własną działalność gospodarczą w agrobiznesie;
  • są zatrudnione w podmiotach gospodarczych i instytucjach z obszaru rolnictwa.

 

Celem studiów jest:

  • dostarczenie aktualnej wiedzy w zakresie: podstaw zarządzania, podstaw marketingu, podstaw finansów, prawa rolnego, organizacji i funkcjonowania rynków rolnych, ekonomiki rolnictwa i organizacji gospodarstw rolnych, bezpieczeństwa żywnościowego, ekologii i aspektów środowiskowych;
  • wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności menedżerskie niezbędne w codziennej pracy w sektorze agrobiznesu, m.in. z zakresu zarządzania procesami w działalności rolniczej, zarządzania agrofirmą, marketingu, mediacji i negocjacji gospodarczych, komunikacji i wystąpień publicznych;
  • podniesienie kompetencji poprzez przygotowanie prac dyplomowych dotyczących wybranych obszarów zainteresowań oraz spotkania w praktykami z branży.

Studia przygotowują absolwentów od strony teoretycznej i praktycznej również do prowadzenia własnej działalności gospodarczej w sektorze rolnym. 

Rejestracja na stronie rejestracja.wsksim.edu.pl

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie ŚwiatRolnika.info bądź podyplomowe.aksim.edu.pl oraz pod numerem telefonu 535-526-626 Instytut Gospodarki Rolnej.