Śniadanie prasowe w Pekinie w ramach projektu Mleczne Skarby- Trade Milk, sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka

5 listopada, 2020 mateusz Comments Off

Śniadanie prasowe w Pekinie

w ramach projektu Mleczne Skarby- Trade Milk, sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka

Czwartek, 26.11.2020

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Pekinie, Ritan Lu 1

9:00-11:00

Polska Izba Mleka w ramach zadania „Mleczne Skarby -Trade Milk”, które sfinansowane jest z Funduszu Promocji Mleka, w dniu 26 listopada w siedzibie ambasady RP w Pekinie przy ulicy Ritan 1 w godz. 9.00-11.00 (czasu chińskiego) organizuje spotkanie prasowe poświęcone promocji polskiego mleka i produktów mlecznych w Chinach, skierowane do przedstawicieli kluczowych mediów zajmujących się tematyką spożywczą i gospodarczą.

W wydarzeniu weźmie udział około 20 osób – dziennikarzy wiodących chińskich mediów ekonomicznych, specjalizujących się w podejmowaniu tematów branży spożywczej i importowanych produktów, a także przedstawiciele wiodących importerów polskich produktów mlecznych oraz przedstawiciele polskiej administracji państwowej.

Podczas spotkania przedstawiciele polskiej branży mleczarskiej mają możliwość zaprezentowania swojej firmy w postaci krótkiej prezentacji/filmu. Zwracamy się również z prośbą o przekazanie produktów mleczarskich celem degustacji podczas wydarzenia (np. za pośrednictwem Państwa dystrybutora) wraz ze wskazaniem produktów.*

Firmy zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu oraz przekazaniem produktów prosimy o informację zwrotną do 12.11.2020 r. na adres: targi@izbamleka.pl w celu ustalenia szczegółów.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do promocji Państwa produktów mleczarskich na terenie Chińskiej Republiki Ludowej w mediach społecznościowych oraz zaproszenia dziennikarzy do obejrzenia i opublikowania streamingu, co przyczyni się do większej rozpoznawalności Państwa produktów w Chinach.

Szczegółowe informacje dostępne poniżej.

_Promocja marki podczas Śniadania prasowego – AGENDA_

* Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń