Prośba o pilne rozpowszechnienie informacji o seminarium B2B dla sektora organic

8 września, 2020 mateusz Comments Off

Do Polskiej Izby Mleka wpłynęła informacja otrzymana z DEL EU w Abu Zabi w sprawie organizacji internetowego seminarium B2B łączącego producentów zdrowej żywności z potencjalnymi kupcami krajów GCC organizowanego w ramach kampanii promocyjnej eksport na rynki GCC  „Więcej niż żywność” (https://europa.eu/more-than-food-uae/)

Seminarium pt. “The Rise in Demand for EU Organic & Sustainable Products in the GCC” odbędzie się w dniu 29 września br. , firmy jednak muszą zgłosić się indywidualnie  do 11 września br. (czyli do piątku tego tygodnia).

 

Informacje uzupełniające z DEL EU:

Zainteresowane firmy mogą zgłaszać się poprzez link rejestracyjny (zwarty w broszurze).

Webinarium będzie otwarte wyłącznie dla producentów lub eksporterów posiadających certyfikaty ekologiczne z UE, już aktywnych na rynku GCC lub zainteresowanych wejściem na te rynki i należących do następujących kategorii produktów:

  • Mięso i drób;
  • Nabiał i ser;
  • Owoce i warzywa oraz oliwa z oliwek;
  • Zboża i wyroby cukiernicze.

Po potwierdzeniu kwalifikacji każdego wnioskodawcy zostaną oni poproszeni o przesłanie swojego profilu/oferty, która zostanie udostępniona importerom przed webinarem.

Priorytetem będą nowi uczestnicy rynków GCC.

Rejestracja eksporterów z UE zakończy się 11 września 2020 r.

Seminarium internetowe umożliwi uczestniczącym eksporterom nawiązanie kontaktów z potencjalnymi nabywcami w regionie GCC.

Wydarzenie jest kontynuacją wcześniejszego seminarium internetowego „Beyond COVID-19: Rethinking food for the future” (https://europa.eu/more-than-food-uae/b2b) , które pomogło określić trendy rynkowe na żywność ekologiczną w krajach GCC.

 

CHAFEA_ME_invit_A4-1-HD