Potrzeby szkoleniowe Członków PIM 2020

24 stycznia, 2020 mateusz Comments Off

Dział Szkoleń Polskiej Izby Mleka ma ogromną przyjemność przywitać Państwa w Nowym Roku 2020 i zaprosić do aktywnego udziału w kolejnej edycji projektu „Konferencje szkoleniowe i szkolenia”, sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka.

Niezwykle istotnym elementem jest podnoszenie konkurencyjności polskiej branży mleczarskiej, która jest znana i ceniona nie tylko w skali kraju, ale również w całej Europie i na świecie, właśnie z uwagi na nieustanny jej rozwój i poszerzanie zakresu kompetencji jej członków.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zgłaszania swoich potrzeb szkoleniowych. Potrzeby należy zgłaszać drogą mailową, na adres szkolenia@izbamleka.pl.

Czekamy na Państwa propozycje i zapraszamy do śledzenia strony internetowej Polskiej Izby Mleka, gdzie w zakładce „Szkolenia” znajdą Państwo najbardziej aktualne informacje na temat oferty szkoleniowej PIM.