Pierwsza firma paszowa z certyfikatem „Bez GMO”

17 lipca, 2019 mateusz Comments Off

Z dumą informujemy, że pierwsza firma paszowa pomyślnie przeszyła proces certyfikacji „Bez GMO” Polskiej Izby Mleka.

„Bez GMO” to pierwszy tego typu standard jakościowy. Jego istotą jest ujednolicenie wymagań i potwierdzenie prawidłowości wdrożenia całego systemu w danej firmie. Standard gwarantuje, że produkty oznaczone certyfikatem „Bez GMO” nie zawierającą GMO oraz wykluczono możliwość krzyżowego skażenia GMO na każdym etapie produkcji.

Farmpasz sp. z o.o. powstała w 2001 roku. Naszym głównym celem jest obsługa sektora hodowli zwierząt i dostarczanie hodowcom wysokiej jakości mieszanek uzupełniających i pasz pełnoporcjowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów i wiedzy ekspertów dostosowujemy nasze produkty do indywidualnych potrzeb klientów.

Poprzez automatyzację i komputeryzację procesu technologicznego osiągamy powtarzalność i trwałość naszych produktów. Dbając o jakość produktów staramy się sprowadzać surowce o wysokiej jakości, kontrolując ich parametry na każdym etapie produkcji.

W odpowiedzi na najnowsze trendy żywieniowe w 2017 roku poddaliśmy analizie nasze procesy produkcji, czego efektem było uzyskanie certyfikatu GMP+B1 uprawniającego do wytwarzania pasz wolnych od GMO oraz określającego wymagania jakościowe dotyczące bezpieczeństwa pasz stawiane producentom, przetwórcom, handlowcom oraz organizacjom transportowym uczestniczącym w łańcuchu żywieniowym.

Zapraszamy do współpracy hodowców i dystrybutorów z nadzieją na osiągnięcie sukcesu w hodowli oraz satysfakcji w biznesie.

Wszystkie firmy zainteresowane certyfikatem „Bez GMO” zapraszamy do kontaktu z biurem Polskiej Izby Mleka: nongmo@izbamleka.pl