Członkowie PIM na targach w ADIFE

6 grudnia, 2022 mateusz Comments Off

Polska Izba Mleka, zgodnie z oczekiwaniami polskiej branży mleczarskiej, prowadzi intensywne działania na rzecz promocji eksportu polskich produktów mleczarskich. Najbardziej cenioną przez firmy aktywnością jest udział w prestiżowych imprezach targowych wraz ze wsparciem promocyjnym. Dzięki współpracy z Ambasadą RP w Abu Zabi członkowie PIM – Lactelle Sp. z o.o. oraz Grupa Mlekovita bezpłatnie uczestniczą w targach  ADIFE (Abu Dhabi International Food Exhibition), odbywających się w terminie 6-8 grudnia 2022. Jest to efekt naszej wieloletniej pracy w zakresie wsparcia eksportu i rozpoznawalności Polskiej Izby Mleka na świecie.

Targi są organizowane przez Abu Dhabi National Exhibitions Company (ADNEC) we współpracy z Abu Dhabi Agriculture and Food Safety Authority (ADAFSA). W targach biorą udział lokalne i międzynarodowe firmy specjalizujące się w sektorze spożywczym, a także wielu ekspertów, specjalistów i decydentów w tej ważnej branży. Bezpośredni udział w targach to doskonała okazja do promocji firmy oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowym, a tym samym rozwoju polskiego eksportu.

Jest mi niezmiernie miło, iż Polska Izba Mleka może liczyć na tak dobre relacje z Ambasadą RP w Abu Zabi, a w szczególności z radcą handlowym Panią Katarzyną Rzeżniczak. Możliwość bezpłatnego udziału polskich firm w targach ADIFE to doskonała okazja do rozwoju eksportu. Cieszę się, że nawiązane kontakty dyplomatyczne przekładają się na wymierne aktywności Członków Polskiej Izby Mleka.– mówi Agnieszka Maliszewska, Dyrektor Biura Polskiej Izby Mleka.

Dzięki targom członkowie PIM mają szansę na pozyskanie nowych kontraktów biznesowych ponieważ większą część zwiedzających stanowią importerzy i dystrybutorzy produktów spożywczych z całego świata.