Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Konsultacje publiczne projektu ustawy o zmianie ustawy o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych oraz niektórych innych ustaw
Do Polskiej Izby Mleka wpłynęła informacja z MRiRW o zamieszczeniu na stronach Rządowego Centrum Legislacji projektu ustawy o zmianie ustawy o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych oraz niektórych innych ustaw.
Zachęcamy do zapoznania się z tym projektem i przysyłania uwag do dn. 20.11.2020 r. na adres izba@izbamleka.pl
Projekt Ustawy
Rozporządzenie
Uzasadnienie
Wyszukiwarka