Zaproszenie na wydarzenie Running Your Company in Singapore - Polska Izba Mleka

Zaproszenie na wydarzenie Running Your Company in Singapore

W imieniu KOWR zapraszamy na webinar organizowany przez Europejską Izbę Handlową w Singapurze, izby handlowe państw członkowskich oraz unijny zespół do spraw wspierania kwestii związanych z własnością intelektualną w obszarze Azji Płd.-Wschodniej (SEA IP SME Helpdesk).

Wydarzenie „Running Your Company in Singapore” jest bezpłatne, będzie ono doskonałą okazją do zapoznania się z kluczowymi aspektami prowadzenia firmy w Singapurze, głównie z perspektywy małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Przemówienia ekspertów obejmą m.in. kwestie związane z prawami własności intelektualnej (IP), kadrami oraz strategiami wejścia na tutejszy rynek.

Tytuł: Prowadzenie firmy w Singapurze

Data: 22 lutego br. (czwartek), 9:00 – 11:00  (=16:00 – 18:00 SGT).

Platforma: Zoom

Rejestracja: tutaj

Program wydarzenia przedstawia się następująco:

09:00: Otwarcie wirtualnego „pokoju”

09:15: Powitanie przez EuroCham Singapore

09:20: Przemówienie otwierające

09:30: Prezentacje ekspertów branżowych obejmujące strategię IP, metody wejścia na rynek singapurski oraz kwestie związane z zasobami ludzkimi

10:30: Dyskusja panelowa i pytania na żywo

10:55: Zakończenie przez EuroCham Singapore

11:00: Zakończenie wydarzenia

Wśród prelegentów znajdą się Pan Jevon Louis (ekspert działający w ramach unijnego „South-East Asia IP SME Helpdesk” oraz Partner w kancelarii Shook Lin & Bok LLP), Quentin Faller (Kierownik Zespołu Wsparcia Klienta w firmie Sleek) oraz Marta Giordano (Dyrektor Zarządzający, Fidinam Singapore).

Liczba miejsc podczas webinaru jest ograniczona.

leave a comment