Zaproszenie na szkolenie pt. „Zarządzanie kryzysowe w zakładzie  w dobie światowej pandemii COVID-19”

2 listopada, 2020 mateusz Comments Off

Przedstawienie procedur postępowania w sytuacji kryzysowej jaką jest ryzyko zachorowania epidemiologicznego kadry administracyjno-produkcyjnej w zakładzie spożywczym, co może negatywnie oddziaływać na przerwanie funkcjonowania łańcucha dostaw i realizacji zamówień klientów jest obecnie bardzo ważnym tematem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa Polska Izba Mleka zaprasza na szkolenie pt. Zarządzanie kryzysowe w zakładzie  w dobie światowej pandemii COVID-19”, sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka w ramach zadania „SZKOLENIA ONLINE”.

Szkolenie odbędzie się 16 listopada 2020 r.  w formie ONLINE.

Poniżej przekazujemy zaproszenie zawierające szczegółowe informacje o szkoleniu oraz kartę zgłoszenia.

SZKOLENIE ONLINE – ZAPROSZENIE

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Chętnych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres mailowy szkolenia@izbamleka.pl do 10 listopada 2020 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.