Zaproszenie na szkolenie pt. „BRC GLOBAL STANDARD FOOD v8 (2018) I IFS FOOD V.6.1 (2017) praktyczna interpretacja wymagań” sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka

30 listopada, 2020 mateusz Comments Off

Normy BRC oraz IFS to temat, który stale interesuje branżę mleczarską. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Polska Izba Mleka zaprasza na szkolenie online pt. „BRC GLOBAL STANDARD FOOD v8 (2018) I IFS FOOD V.6.1 (2017) praktyczna interpretacja wymagań”, które sfinansowane jest z Funduszu Promocji Mleka w ramach zadania „SZKOLENIA ONLINE”.

Szkolenie odbędzie się 7-8 grudnia 2020 r. w formie ONLINE.

Poniżej przekazujemy zaproszenie zawierające szczegółowe informacje o szkoleniu oraz kartę zgłoszenia.

SZKOLENIE ONLINE – ZAPROSZENIE

karta zgłoszeniowa

Chętnych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres mailowy szkolenia@izbamleka.pl do 05 grudnia 2020 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.