Zaproszenie na szkolenie online pt. „Praca zdalna”

9 listopada, 2020 mateusz Comments Off

Wdrożenie pracy zdalnej nie jest pozbawione wyzwań; zaliczyć do nich trzeba kwestię domowego bhp, wypadków przy pracy, czy zwrotu przez pracodawcę kosztów pracy w domu. W tym zakresie brak regulacji jest realnie odczuwalny. Kwestie te jednak, o ile żywo interesowały kadry i prawników, to nie prowadzą do większych sporów na linii pracownik-pracodawca. Przedsiębiorcy ostatecznie, wspólnie z pracownikami, przy braku uregulowań prawnych, wypracowywali pożądany modus operandi.

Polska Izba Mleka zaprasza na szkolenie online pt. „Praca zdalna”  sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka w ramach zadania „SZKOLENIA ONLINE”.

Szkolenie odbędzie się 24 listopada 2020 r. w formie ONLINE.

Poniżej przekazujemy zaproszenie zawierające szczegółowe informacje o szkoleniu oraz kartę zgłoszenia.

SZKOLENIE ONLINE – ZAPROSZENIE

karta zgłoszeniowa

Chętnych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres mailowy szkolenia@izbamleka.pl do 18 listopada 2020 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.