Zaproszenie na spotkanie biznesowe z delegacją chińską 5 lutego 2024 - Polska Izba Mleka

Zaproszenie na spotkanie biznesowe z delegacją chińską 5 lutego 2024

29 stycznia, 2024 kruszewska 0 Comments

Szanowni Państwo,

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej serdecznie zapraszamy polskie firmy do udziału w Spotkaniu Biznesowym z delegacją chińską z prowincji Jiangsu, które odbędzie się 5 lutego bieżącego roku w godzinach 13:30-15:00 w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, ul. Trebacka 4, Warszawa, sala konferencyjna nr 205.

Po blisko czterech latach spotkań online, spowodowanych pandemią, będziecie Państwo mieli okazję zapoznać się z aktualnymi informacjami dotyczącymi gospodarki chińskiej i jej potrzeb. Przede wszystkim, podczas spotkań B2B, będziecie Państwo mogli rozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami 8 chińskich firm, które biorą udział w tej delegacji. Są one zainteresowane nawiązaniem nowych kontaktów z polskimi firmami.

LISTA CHIŃSKICH FIRM

REJESTRACJA

Przewidziane jest tłumaczenie polsko-chińskie. Zainteresowanych rynkiem chińskim serdecznie zapraszamy.

Katarzyna Kaniewska
Biuro Współpracy z Zagranicą KIG,