Zaproszenie na misję spożywczą do Wiednia 20-21.06.2024 - Polska Izba Mleka

Zaproszenie na misję spożywczą do Wiednia 20-21.06.2024

11 czerwca, 2024 kruszewska 0 Comments

Szanowni Państwo,

W imieniu Ambasady RP w Wiedniu serdecznie zapraszamy polskich producentów z branży spożywczej do udziału w misji gospodarczej na targi Regal Branchentreff Wiedeń 2024, która odbędzie się w dniach 20-21 czerwca br. w Wiedniu.

https://regal.at/events/branchentreff-2024 -> Rejestracja na wydarzenie i opłaty z tym związane – we własnym zakresie. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną również startupy działające w sektorze foodtech: https://regal.at/events/start-up-pitch-2024

W targach Regal Branchentreff w Wiedniu będą uczestniczyć przedstawiciele sieci handlowych, dystrybutorzy i producenci z branży spożywczej jak i inni eksperci z Austrii m.in: Billa, Spar, Nah&Frisch, MPreis, Kastner Gruppe, Unimarkt, KHG Warenhandel oraz centrala zakupowa Top Team Zentraleinkauf. Będzie to okazja do bezpośrednich rozmów biznesowych z austriackimi potencjalnymi partnerami handlowymi. W ramach wydarzenia są też przewidziane panele dyskusyjne i prezentacje branżowe z austriackimi ekspertami z branży spożywczej.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z austriackimi partnerami w ramach Regal Branchentreff (https://regal.at) w dniu 20 czerwca br. w godz. 10.00-17.00. Następnego dnia, 21 czerwca br., w godz. 10.00-12.00 w Ambasadzie RP w Wiedniu (Hietzinger Hauptstraße 42C, 1130 Wiedeń) odbędzie się spotkanie networkingowe.

Pracownicy Ambasady RP w Wiedniu i Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Wiedniu będą Państwa wspierać w rozmowach networkingowych. ZBH PAIH w Wiedniu planuje w dniu 17 czerwca br. przeprowadzić szkolenie przygotowawcze (on-line) nt. sektora spożywczego w Austrii i specyfiki współpracy z austriackimi partnerami handlowymi.

Chętnych do udziału w spotkaniu networkingowym w Ambasadzie RP w Wiedniu, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail, martyna.kuster@msz.gov.pl, najpóźniej do dnia 16 czerwca br.

W razie pytań dot. spotkania w Ambasadzie, proszę o kontakt.

W razie pytań dot. targów, proszę o kontakt z p. Barbarą Kamińską-Szuba, kierownikiem ZBH w Wiedniu, tel.: +43 660 100 42 00, e-mail: barbara.kaminska@paih.gov.pl

leave a comment