Wspólne stoisko Polskiej Izby Mleka na targach Warsaw Food Expo 2019

13 września, 2019 mateusz Comments Off

Pierwszy dzień Targów Warsaw Food Expo za nami. Stoisko Polskiej Izby Mleka, na którym możemy spotkać firmy tj. ZUH Robico, Poland Food, Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol, Expack oraz Lactelle, cieszy się dużym zainteresowaniem. Produkty mleczarskie z Polski cieszą się rosnącym powodzeniem wśród konsumentów, którzy cenią sobie wartość dodaną produktów pod postacią walorów odżywczych, tj. białka i witamin oraz wysokiej jakości i bezpieczeństwa.
Przed nami kolejne dni targów oraz spotkań B2B pomiędzy polskimi przetwórcami mleka oraz firmami związanymi z branżą mleczarską a importerami i dystrybutorami.
WARSAW FOOD EXPO to jedne z najważniejszych targów branżowych, dedykowanych sektorowi rolno-spożywczemu w Polsce. To impreza o charakterze B2B, której celem jest promocja sektora żywnościowego, umożliwiająca nawiązywanie nowych kontaktów handlowych w ramach krajowego rynku, jak również eksportu polskich produktów.
Udział w targach to świetna okazja dla polskich firm branży mleczarskiej do zaprezentowania swoich produktów i nawiązania nowych kontaktów handlowych, a tym samym zdobycia nowych rynków zbytu.
Zachęcamy do śledzenia na bieżąco strony Polskiej Izby Mleka, gdzie będą publikowane kolejne relacje.

Źródło: Polska Izba Mleka