Webinarium branży mleczarskiej dot. wydarzeń targowych

20 lipca, 2020 mateusz Comments Off

20 lipca br. w formie online odbyło się spotkanie dotyczące wydarzeń targowych organizowanych przez Polską Izbę Mleka. W owocnym spotkaniu, podczas którego miała miejsce wymiana doświadczeń i poglądów dających możliwość wypracowania najlepszych rozwiązań dla polskiej branży mleczarskiej, uczestniczyło kilkanaście firm.

Udział w targach jest jedną z najważniejszych form promocji i wsparcia eksportu, dlatego też ważnym elementem strategii wydatkowania środków z Funduszu Promocji Mleka  był i w dalszym ciągu jest udział w wystawach i targach.

W związku z obecnie panującą sytuacją związaną z COVID-19 imprezy targowe organizowane przez PIM w 2020 r. zostały przełożone, SIAL CHINA 2020 oraz Anufood Shenzhen 2020 na 2021 rok, zaś SIAL PARIS 2020 na 2022 rok.

Wszystkie firmy zainteresowane uczestnictwem w imprezach targowych organizowanych przez Polską Izbę Mleka zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem PIM oraz do śledzenia strony internetowej www.izbamleka.pl na której na bieżąco zamieszczane są realizowane działania.