Targi Opakowań Packaging Innovations

20 lutego, 2020 mateusz Comments Off

Kilkanaście godzin warsztatów i prezentacji, dwie konferencje: Label Innovations oraz Packaging [R]evolutions, ekspozycja producentów i dostawców opakowań w podziale na dziesięć stref tematycznych, wystawa unikatowych puszek WOŚP z ostatnich 22 lat przygotowana przez firmę Stora Enso, czy innowacyjne rozwiązania tj. druk światła. W dniach 1-2 kwietnia 2020 r. w Centrum EXPO XXI Warszawa odbędą się 12. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations – kluczowe wydarzenie branży w Europie Środkowo-Wschodniej, na które każdego roku przyjeżdża tysiące gości z całej Europy.

Głównym tematem poruszanym podczas tegorocznych prezentacji w strefach workShops będzie – ekologia. Podczas licznych spotkań wysłuchamy m.in.: Konrada Nowakowskiego z Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań, który odpowie na pytanie – czy papier jest synonimem ekologicznego opakowania? Nie zabraknie również ciekawych case studies. Anna Ceroń z firmy QEMS podzieli się doświadczeniami dotyczącymi opakowań w warunkach obiegu zamkniętego.

Do udziału zapraszamy firmy zainteresowane zakupem, designem, projektowaniem opakowań i etykiet. Udział w targach jest bezpłatny dla klientów biznesowych, wymagana jest rejestracja online.

Szczegóły: www.packaginginnovations.pl

Kontakt: pach@targi.krakow.pl