Szkolenie online pt. „Neuromarketing. Jak zrozumieć zachowania i decyzje zakupowe klientów”

22 lipca, 2020 mateusz Comments Off

Hakowanie mózgu klientów poprzez eye-tracking, elektroencefalografię, galvanic skin response, badania obrazowe jest dziedziną neuromarketingu, który znacząco uwiarygodnił badania marketingowe i zwiększył skuteczność marketerów.  Neuromarketing sprawił, że zachowania konsumentów przestały być wyłącznie przedmiotem zgadywań i domysłów, ale stały się fundamentem twardych, naukowych danych.

W związku z dużym zainteresowaniem tematem Polska Izba Mleka, w dniu dzisiejszym tj. 22.07.2020 realizuje kolejną edycję szkolenia nt.  „Neuromarketing. Jak zrozumieć zachowania i decyzje zakupowe klientów”, które sfinansowane jest z Funduszu Promocji Mleka.