Śniadanie z ekspertem – IFS Global Markets Program, 17 maja 2021

11 maja, 2021 mateusz Comments Off

Do Biura Polskiej Izby Mleka wpłynęła informacja, iż TÜV SÜD Polska została zatwierdzona przez IFS Management GmbH, właściciela standardów z rodziny IFS, do prowadzenia inspekcji w ramach nowego programu IFS Global Markets.

Program obejmuje wsparcie dla „małych i / lub mniej rozwiniętych przedsiębiorstw” w rozwoju ich systemów zarządzania bezpieczeństwem i jakością żywności oraz produktów typu non-food. Dzięki przeprowadzonej inspekcji przedsiębiorstwo otrzymuje „list zatwierdzający” w oparciu o który może podjąć współpracę np. z siecią handlową lub dużym przedsiębiorstwem, przygotowując się jednocześnie na podejście do certyfikacji na zgodność z wymaganiami Standardów IFS Food, IFS Logistics lub IFS HPC.

Bardzo istotną kwestią jest również fakt, że zgodnie z doktryną IFS dla najnowszego wydania IFS Food v. 7, certyfikowane w ramach IFS Food v. 7 podmioty mają możliwość uznania oceny z inspekcji IFS Global Markets Food na poziomie średniozaawansowanym, jako udokumentowany audyt dostawcy.

Więcej informacji na temat nowego programu uzyskają Państwo podczas „Śniadania z ekspertem”, na które serdecznie Państwa zapraszamy. Spotkanie za pośrednictwem aplikacji MS Teams odbędzie się w dniu 17 maja o godzinie 10:00. Poprowadzą je Pani Beata Studzińska – Marciniak, IFS Standard Manager oraz Pani Agnieszka Obiedzińska, Project manager i audytor wiodący TÜV SÜD Polska.

Rejestracja na Śniadanie odbywa się poprzez poniższy link:

https://www.tuvsud.com/pl-pl/wydarzenia/sniadanie-z-ekspertem,-c-,-ifs-global-markets-program-pierwszy-krok-do-certyfikacji-ifs