Promocja polskich produktów mleczarskich w krajach Azjatyckich

6 marca, 2023 mateusz Comments Off

Jesteśmy w trakcie zawierania współpracy z PAIH ws. Promocji polskich produktów mleczarskich w krajach Azjatyckich. Otworzy nam to ścieżkę współpracy, promocji, udziału w wydarzeniach organizowanych przez lub przy współpracy PAIH w następujących krajach: Filipiny, Malezja, Indonezja, Singapur, Wietnam, Japonia, Tajlandia i Korea.

Polska Izba Mleka jest w trakcie przygotowywania strony internetowej i Instagram (po angielsku plus kraje ww), na których promować będziemy państwa produkty. Mamy kupione domeny dairyfromPoland.eu i powiązane, które pomogą nam wzmocnić przekaz.

Działania finansowane są TYLKO ze składek członkowskich PIM, dlatego działania te są dedykowanie TYLKO dla podmiotów zrzeszonych. Ponieważ nie jest to finansowane z FPM, możemy i chcemy promować marki i firmy. Zainteresowani promocją i współpracą proszeni są o nadsyłanie akcesu do współpracy (nazwa firmy, dane do osoby wyznaczonej do współpracy z państwa firmy – tel. i adres mailowy). Będziemy kontaktować Państwa z podwykonawcą zadnia celem zebrania Państwa ofert. Zapraszamy też do przekazywania nam zdjęć i filmów (podamy adres), które będziemy mogli wykorzystać na stronie. Oferty Państwa firm tylko po angielsku, nie mamy środków na tłumaczenie państwa ofert.

Termin nadsyłania zgłoszeń do 10 marca 2023.