Polskie firmy branży mleczarskiej na targach Anufood

21 kwietnia, 2021 mateusz Comments Off
Polskie firmy branży mleczarskiej tj. Mlekovita, OSM Łowicz, Bartex, Alima Bis, Polish dairy uczestniczą w targach Anufood Shenzhen, w których udział możliwy jest dzięki realizacji projektu pt. Targi i wystawy cz. 1, sfinansowanemu z Funduszu Promocji Mleka.

W związku z ograniczeniami w podróży dla osób przyjeżdżających do Chin, targi Anufood 2021 odbędą się w formie hybrydowej. Chińscy kontrahenci będą mogli odwiedzić stoisko Polskiej Izby Mleka w dniach 21-23 kwietnia, zapoznać się z ofertą i wymienić dane kontaktowe z lokalnymi przedstawicielami poszczególnych firm. Równolegle będzie możliwość nawiązania kontaktu B2B z firmami na platformie online targów i umówienia bezpośredniego spotkania wirtualnego z polskim reprezentantem firmy. Platforma wirtualna jest już operacyjna i będzie czynna do dn. 31 maja 2021 r.

Numer stoiska Polskiej Izby Mleka to 1-E046a do 1-E046e.