POLAGRA bezpłatna dla branży mleczarskiej. Oto szczegóły

7 marca, 2023 mateusz Comments Off

Przedstawiciele branży mleczarskiej będą mogli zaprezentować swoje produkty na targach POLAGRA nie ponosząc za to żadnych kosztów. To wszystko dzięki współpracy Polskiej Izby Mleka z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Polska Izba Mleka, czyli największa organizacja branży mleczarskiej i Międzynarodowe Targi Poznańskie podpisały umowę o współpracy przy organizacji targów POLAGRA, które odbędą się w Poznaniu 27–29 września 2023. Dzięki temu przedstawiciele firm branży mleczarskiej będą mogli, nie ponosząc żadnych kosztów, uczestniczyć w wydarzeniu i zaprezentować swoje produkty na wspólnym stoisku Polskiej Izby Mleka. Jego łączna powierzchnia to niemal 200 m kw.

Udział w targach to dla polskich firm branży mleczarskiej doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów i nawiązania nowych kontaktów handlowych, a tym samym zdobycie nowych kontraktów.

Polskie firmy branży mleczarskiej aktywnie uczestniczą w targach poza granicami kraju, niemniej ranga Międzynarodowych Targów Poznańskich, które skupiają wystawców i odwiedzających z różnych stron świata, to szansa i ogromne możliwości handlowe, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Targi POLAGRA,  zaplanowane na 27–29 września 2023, składają się z trzech salonów: FOOD, FOODTECH i HORECA. W tym czasie cała branża spożywcza może spotkać się w jednym miejscu, czyli na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wszystkich zainteresowanych już teraz serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Targów Polskiej Izby Mleka targi@izbamleka.pl  w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat udziału w targach POLAGRA 2023.