Dyrektor Maliszewska na konferencji L’innovation StoneX face à la volatilité des marchés w Paryżu

12 maja, 2022 mateusz Comments Off

W dniu 12.05.2022 r. Agnieszka Maliszewska, Dyrektor biura Polskiej Izby Mleka, Pierwsza Wiceprzewodnicząca COGECA uczestniczyła w konferencji L’innovation StoneX face à la volatilité des marchés w Paryżu, organizowanej przez StoneX Group Inc.

W ramach prezentacji Dyrektor Maliszewska przedstawiła zagadnienia związane ze strukturą produkcji mleka w Unii Europejskiej i Polsce, a także konsekwencje strategii „od pola do stołu” dla sektora mleczarskiego.

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele branży mleczarskiej m.in. spółdzielni mleczarskich z Francji, Belgii oraz media. Podczas konferencji nie zabrakło dyskusji związanej z obecną sytuacją kryzysu żywnościowego, która z pewnością będzie kontynuowana podczas 19 Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej w Białymstoku, które odbędzie się we wrześniu.