Członkowie Polskiej Izby Mleka na WARSAW FOOD EXPO 2019

11 września, 2019 mateusz Comments Off

Członkowie Polskiej Izby Mleka tj. ZUH Robico, Poland Food, Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol, eXpack oraz Lactelle będą uczestniczyć w targach Warsaw Food Expo 2019 odbywających się w terminie 12-14 września 2019 r.
WARSAW FOOD EXPO to jedne z najważniejszych targów branżowych, dedykowanych sektorowi rolno-spożywczemu w Polsce. To impreza o charakterze B2B, której celem jest promocja sektora żywnościowego, umożliwiająca nawiązywanie nowych kontaktów handlowych w ramach krajowego rynku, jak również eksportu polskich produktów.
Udział w targach to świetna okazja dla polskich firm branży mleczarskiej do zaprezentowania swoich produktów i nawiązania nowych kontaktów handlowych, a tym samym zdobycia nowych rynków zbytu.
Polskich producentów i dystrybutorów produktów mlecznych można spotkać na targach na stoisku nr C.10.
Zachęcamy do śledzenia na bieżąco strony Polskiej Izby Mleka, gdzie będą publikowane relacje z wydarzenia.