Członkowie Polskiej Izby Mleka na targach SIAL Paris, Francja

15 października, 2022 mateusz Comments Off

W dniu dzisiejszym tj. 15 października w stolicy Francji rozpoczęły się największe targi branży spożywczej w 2022 roku które potrwają 4 dni. SIAL Paris to wyjątkowe międzynarodowe wydarzenie gromadzące w jednym miejscu i czasie innowacyjnych przedstawicieli światowej branży spożywczej, to wyjątkowa przestrzeń wymiany doświadczeń, debat i dzielenia się opiniami na temat wyzwań, trendów i dobrych praktyk branży.

Członkowie Polskiej Izby Mleka po raz kolejny wystawiają się na wspólnym stoisku podczas tegorocznej edycji. Bartex, Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego, Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita, Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, Poland Food, Alima Bis, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu oraz Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy zajmują półwyspową przestrzeń w dedykowanej dla przemysłu mlecznego hali nr 7.

Podczas tarów ma również miejsce pokaz kulinarny z którego transmisja dostępna jest na naszym profilu na Facebooku.

Polska Izba Mleka aktywnie działa na rzecz rozwoju eksportu polskich produktów mleczarskich do krajów Unii Europejskiej oraz krajów trzecich, m.in. poprzez organizację stoisk na tego typu targach.

 

Udział możliwy jest dzięki sfinansowaniu z Funduszu Promocji Mleka