Wirtualne stoisko SIAL MIDDLE EAST – możliwość spotkań b2b online

21 października, 2020 mateusz Comments Off

Do Polskiej Izby Mleka wpłynęła informacja z KOWR, że związku ograniczonymi obecnie możliwościami bezpośredniej promocji polskiej żywności podczas targów międzynarodowych, w ramach realizacji działań mających na celu wspieranie rozwoju współpracy handlowej sektora rolno-spożywczego z zagranicą, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa organizuje wirtualne stoisko Poland tastes good (PTG) podczas targów Sial Middle East w ZEA, które odbywają się w tym roku on line. W ramach stoiska PTG istnieje możliwość zaprezentowania firmy oraz wzięcia udziału w wirtualnej sesji rozmów b2b na platformie matchmakingowej.

Planowany termin realizacji przedsięwzięcia: 23-29 listopada 2020 r.

Zgłoszenia prosimy przesłać na załączonym formularzu wypełnionym elektronicznie do dnia 23 października br. do godz. 12.00 na adres: joanna.pietrzak@kowr.gov.pl oraz justyna.kowalik-trzasko@kowr.gov.pl w tytule proszę wpisać „SIAL MIDDLE EAST”

UWAGA!

• Liczba miejsc jest ograniczona;
  • Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Po zakończeniu naboru przedsiębiorca zakwalifikowany do udziału w wydarzeniu zostanie poinformowany osobnym mailem.
  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny;
  • W przypadku dużej liczby zgłoszeń KOWR zastrzega sobie prawo do dokonania wyboru uczestników pod kątem zapewnienia różnorodności branż oraz pełnego potencjału eksportowego polskich firm produkujących żywność.