Szkolenie: „Autoprezentacja – jak mówić żeby nas słuchano?”

25 października, 2019 mateusz Comments Off

Oferta szkoleniowa Polskiej Izby Mleka obejmuje bardzo szeroki zakres tematyczny, począwszy od tematów ściśle związanych z branżą mleczarską, a skończywszy na rozwijaniu kompetencji miękkich.

Właściwa autoprezentacja i świadome kreowanie swojego wizerunku to elementy, które przydają się w wielu dziedzinach życia i niejednokrotnie przesądzają o sukcesie. Polska branża mleczarska rozwija się niezwykle dynamicznie, co wiąże się z zapotrzebowaniem na skuteczność, również w zakresie wizerunku.

W dniu dzisiejszym (25.10.2019) w Białymstoku odbywa się szkolenie nt. ”Autoprezentacja, jak mówić żeby nas słuchano?”, podczas którego uczestnicy mają okazję dowiedzieć się, z jakich narzędzi korzystać, aby stworzyć jak najkorzystniejszy obraz swojej osoby.

Zapraszamy do pozostawania na bieżąco z ofertą szkoleniową Polskiej Izby Mleka, dostępną na stronie http://izbamleka.pl w zakładce „Szkolenia”.

Szkolenie zostało sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka.