17-02-2021
Zaproszenie na szkolenie pt. Praktyczna interpretacja wymagań globalnego standardu BRC Food v.8, sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka

Polska Izba Mleka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt. Praktyczna interpretacja wymagań globalnego standardu BRC Food v.8, organizowane w ramach zadania “Konferencje szkoleniowe i szkolenia”, sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka.

Szkolenie odbędzie się 1-2 marca 2021 r. w formie ONLINE.

Poniżej przekazujemy zaproszenie zawierające szczegółowe informacje o szkoleniu oraz kartę zgłoszenia.

SZKOLENIE ONLINE – ZAPROSZENIE

karta zgłoszeniowa

Chętnych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres mailowy szkolenia@izbamleka.pl do 24 lutego 2021 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.