Zaproszenie – Sesja dot. Brexit 15.10.2019 r Ambasada WB w RP

8 października, 2019 mateusz Comments Off

Do Biura Polskiej Izby Mleka wpłynęło zaproszenie od Ambasady Wielkiej Brytanii w Polsce.  Ambasada WB w Warszawie w dniu 15 października (9:00 – 17:00)  organizuje specjalną sesję poświęconą handlowi między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego brexitu. Spotkanie odbędzie się w Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie, ul. Kawalerii 12.

Wielka Brytania przygotowuje się do wyjścia z Unii Europejskiej. Priorytetem rządu brytyjskiego jest opuszczenie Unii Europejskiej poprzez zawarcie umowy z Unią Europejską. Rząd brytyjski kontynuuje również przygotowania do bezumownego opuszczenia Unii Europejskiej.

W ramach przygotowań Ambasada Wielkiej Brytanii uprzejmie zaprasza przedstawicieli biznesu, którzy eksportują lub importują towary lub usługi do Wielkiej Brytanii  na spotkanie z przedstawicielami rządu brytyjskiego.

Będzie to okazja, aby porozmawiać bezpośrednio z brytyjskimi urzędnikami pracującymi nad kluczowymi kwestiami związanymi z handlem z Wielką Brytanią oraz, aby dowiedzieć się o najnowszych przygotowaniach do wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Program 15 października

Prosimy o potwierdzenie Państwa obecności podczas wydarzenia na adres: Magdalena.Mariankowska@fco.gov.uk

Podczas spotkania będzie zapewnione tłumaczenie symultaniczne (język polski oraz angielski).

Dodatkowo w dniu 16 października w Katowicach zostanie zorganizowana sesja poświęconą handlowi między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego brexitu. Zaproszenie na sesję zostanie przesłane w oddzielnej wiadomości.