ZAPROSZENIE KONFERENCJA ONLINE pt. „Ocena skutków strategii od Pola do Stołu dla sektora mleczarskiego”

18 stycznia, 2021 mateusz Comments Off

Polska Izba Mleka ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w konferencji pt. „Ocena skutków strategii od Pola do Stołu dla sektora mleczarskiego”, która odbędzie się w dniu 22 stycznia 2021 roku o godz. 11:00 w formie online.

Na zlecenie Polskiej Izby Mleka zostało wykonane badanie dotyczące wpływu unijnej strategii od Pola do Stołu na rozwój sektora mleczarskiego, które zostało sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka. Podczas konferencji autorzy opracowania dr Piotr Szajner, prof. dr hab. Andrzej Babuchowski, prof. dr hab. Hanna Górska-Warsewicz oraz Joanna Nowak, ekspert sektora mleczarskiego przedstawią wnioski zawarte w ocenie.

Realizacja celów zapisanych w strategii „Od pola do stołu” będzie miała duży wpływ na funkcjonowanie i konkurencyjność wszystkich uczestników łańcucha dostaw. Poszczególne cele zapisane w dokumencie będą w różnym zakresie wywierały wpływ na chów bydła mlecznego i przemysł mleczarski, a także na konsumpcję mleka i przetworów mlecznych.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: szkolenia@izbamleka.pl do dnia 21.01.2021 ze wskazaniem osoby uczestniczącej.*

PROGRAM – KONFERENCJA ONLINE

*Ilość miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo dla Członków Polskiej Izby Mleka. Decyduje kolejność zgłoszeń.