Wirtualna wystawa i konferencja – 6th Farm 2 Fork

19 października, 2020 mateusz Comments Off

Do Polskiej Izby Mleka wpłynęło zaproszenie skierowane do Ambasady RP w Nowym Delhi dot. wirtualnej wystawy i konferencji (6th Farm 2 Fork) adresowanej do przedsiębiorców z sektora rolno-spożywczego, zaplanowanej w dniach 4-6 listopada 2020 roku.

​Organizatorem wydarzenia jest PHD Chamber of Commerce and Industry – Izba Przemysłowo-Handlowa, jedna z najstarszych tego typu organizacji w RI, zrzeszająca licznych przedsiębiorców i działająca w ramach innych międzynarodowych stowarzyszeń branżowych.

Wydarzenie to odbywa się od 2013 roku i może być interesującą platformą dla polskich przedsiębiorców, którzy chcą zbadać perspektyw handlowe i inwestycyjne na rynku indyjskim lub zamierzają eksportować swoje produkty na ten rynek.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz osoby do kontaktu znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu.