Szkolenie nt. „Zarządzanie zespołem produkcyjnym w dobie zmieniającej się gospodarki”

29 listopada, 2019 mateusz Comments Off

Chociaż do końca roku coraz bliżej, szkolenia Polskiej Izby Mleka nie zwalniają tempa. Dzisiaj tj. 29.11.2019 r. odbywa się szkolenie nt. „Zarządzanie zespołem pracowników w dobie zmieniającej się gospodarki”, sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka. Zagadnienie to jest niezwykle istotne dla funkcjonowania każdego zakładu, również spółdzielni mleczarskich. Nie od dzisiaj wiadomo, że właściwe zarządzanie to klucz do sukcesu, a odpowiednia motywacja i jasne zasady panujące w grupie pracowniczej stanowią podstawę do rozwoju.
Oferta szkoleniowa Polskiej Izby Mleka dostosowana jest do potrzeb Członków. Usprawnianie funkcjonowania branży mleczarskiej oraz jej rozwój to kwestie, które są istotne dla wszystkich osób z nią związanych. Zapraszamy do pozostawania na bieżąco z ofertą szkoleniową PIM oraz uczestnictwa w kolejnych szkoleniach.