Stoisko Polskiej Izby Mleka na targach Anuga 2019

7 października, 2019 mateusz Comments Off

Kolejny dzień targów Anuga 2019 za członkami Polskiej Izby Mleka tj. Spółdzielni Mleczarskiej Mlekovita, Spółdzielni Mleczarskiej Ryki, Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy, Bartex, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu, Spółdzielni Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego, ALIMA-BIS, Lazur – Spółdzielczy Związek Grup Producentów Rolnych oraz  Polish Dairy.

Stoisko Polskiej Izby Mleka cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony potencjalnych klientów. Polskie firmy mleczarskie w odbywają liczne spotkaniabiznesowe, które pozwolą im na zawarcie nowych kontraktów z importerami.

Zapraszamy do odwiedzania stoiska PIM, znajdziecie nas w hali mlecznej, na stoisku numer C-070g-C-078g.

Zabudowa stoiska na targach Anuga 2019 w Kolonii sfinansowana jest z Funduszu Promocji Mleka.