- Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego - http://izbamleka.pl -

Seminarium CPAG nt. zamówień publicznych pt. „How to do Business with CPAG?” – 6 listopada 2018 r. w Genewie (Szwajcaria)

Posted By PIM On 24 września 2018 @ 15:47 In Aktualności | Comments Disabled

Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych uprzejmie zaprasza przedsiębiorców, przedstawicieli administracji centralnej i samorządowej oraz członków instytucji otoczenia biznesu do wzięcia udziału w wizycie szkoleniowej w Genewie, w dniu 6 listopada 2018 r.

Celem wydarzenia jest zapoznanie uczestników z możliwościami biznesowymi oferowanymi przez rynek zamówień publicznych organizacji międzynarodowych zrzeszonych w ramach Common Procurement Activities Group – CPAG (Gavi Alliance, IBE-UNESCO, ILO, IOM, ITU, ITC, UNAIDS, UNICEF, UNDP, UNHCR, UNITAR, UNICC, UNOG, UNOPS, the Global Fund, WHO, WIPO, WMO, WTO).

Wydarzenie zostanie zrealizowane w języku angielskim.

Uczestnicy we własnym zakresie ponoszą koszty transportu i pobytu na miejscu. Udział w szkoleniu i spotkaniach dodatkowych jest bezpłatny.

Do udziału w szkoleniu organizowanym przez CPAG należy zarejestrować się osobiście w terminie do 2 listopada 2018 r. pod adresem https://reg.unog.ch/event/26063/ [1], gdzie dostępna jest również agenda tego wydarzenia.

DWE MSZ prosi też o przekazanie informacji o gotowości udziału w wydarzeniu na adresy: marcin.nowak@msz.gov.pl [2]; beata.pich@msz.gov.pl [3] do dnia 2 listopada 2018 r.

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzania stron DWE MSZ: http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_biznes/ [4],

gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje o wydarzeniach realizowanych lub polecanych przez MSZ:

 

Na stronach www MSZ pod linkiem:

http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_biznes/informacje_przetarg/ [5]

udostępniane są informacje o projektach i przetargach organizacji międzynarodowych.


Article printed from Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego: http://izbamleka.pl

URL to article: http://izbamleka.pl/2018/09/24/seminarium-cpag-nt-zamowien-publicznych-pt-how-to-do-business-with-cpag-6-listopada-2018-r-w-genewie-szwajcaria/

URLs in this post:

[1] https://reg.unog.ch/event/26063/: https://reg.unog.ch/event/26063/

[2] marcin.nowak@msz.gov.pl: mailto:marcin.nowak@msz.gov.pl

[3] beata.pich@msz.gov.pl: mailto:beata.pich@msz.gov.pl

[4] http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_biznes/: http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_biznes/

[5] http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_biznes/informacje_przetarg/: http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_biznes/informacje_przetarg/

© 2011 Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego.