- Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego - http://izbamleka.pl -

Wielkie święto biegania i mleka

Posted By Ewa On 22 września 2018 @ 12:31 In Aktualności | Comments Disabled

W najbliższy weekend, 22 września odbędzie się jeden z największych i najbardziej oczekiwanych eventów sportowych w Białymstoku – Białystok Biega, w tym roku przypadającym na stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

pastedGraphic.pngWydarzenie cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród dorosłych biegaczy, jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze sportem. W tegorocznym biegu swój udział zadeklarowało już 1200 dzieci oraz kilka tysięcy dorosłych.

Jednak to wydarzenie “Białystok Biega” jest wyjątkowe również z innego względu. Organizatorzy tegorocznej edycji postanowili połączyć siły w promowaniu zdrowego trybu życia, nie tylko poprzez aktywne spędzanie czasu, ale również przez promocję mleka.

Każdy z uczestników otrzyma mleczne upominki oraz broszury promujące zdrową dietę, której jednym z najważniejszych filarów jest mleko i nabiał. Ponadto na miejscu będzie dostępny dietetyk, z którym biegacze będą mieli okazję przeprowadzić bezpłatne konsultacje. Na miejscu na wszystkich uczestników będzie czekało wiele fascynujących atrakcji.

 

Zapraszamy do udziału i dopingowania!

 

 


Article printed from Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego: http://izbamleka.pl

URL to article: http://izbamleka.pl/2018/09/22/18877/

© 2011 Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego.