- Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego - http://izbamleka.pl -

Dołącz do grona liderów polskiej branży mleczarskiej !

Posted By PIM On 27 czerwca 2018 @ 12:36 In Aktualności | Comments Disabled

Ranking Spółdzielni Mleczarskich ma na celu wyłonienie wyróżniających się przedsiębiorstw mleczarskich w Polsce.  Nie zwlekaj i dołącz do grona liderów polskiej branży mleczarskiej już dziś ! Do tegorocznej, XII edycji Rankingu mogą zgłaszać się wszystkie przedsiębiorstwa mleczarskie, zarówno spółdzielnie jak i firmy prywatne tj. m.in. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółki akcyjne. Udział w XII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich jest bezpłatny!

logo wybrane [1]

Oceną firm mleczarskich zajmuje się grono niezależnych ekspertów i znawców branży, którzy poddadzą obiektywnej analizie wszystkie zgłoszone firmy. Niezależnie od zajętego miejsca, wszystkie firmy biorące udział w Rankingu dostaną raporty indywidualne, opracowane przez ekspertów. Jest to również doskonała okazja do porównania swojej pozycji na tle innych firm
z branży mleczarskiej.

Warunkiem uczestnictwa w XII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich jest wypełnienie ankiety i przesłanie jej do biura Polskiej Izby Mleka w wersji elektronicznej na adres: doradztwo@izbamleka.pl [2] lub w wersji papierowej na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7/23, 15-213 Białystok. Więcej szczegółów dotyczących Rankingu znajdą Państwo na stronie www.izbamleka.pl [3] w zakładce Ranking 2018.

POBIERZ ANKIETĘ RANKINGOWĄ [4]

Organizatorzy zobowiązują się do zachowania poufności udostępnionych danych, które będą wykorzystane jedynie w celu sporządzenia Rankingu i wyłonienia laureatów. XII Ranking Spółdzielni Mleczarskich jest dofinansowany z Funduszu Promocji Mleka.

Rozstrzygnięcie XII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich odbędzie się na uroczystej Gali podczas XVI Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, 27 września 2018 r. w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku.

 

Zapraszamy do udziału,

Organizatorzy XII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich

logotypy [5]


Article printed from Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego: http://izbamleka.pl

URL to article: http://izbamleka.pl/2018/06/27/dolacz-do-grona-liderow-polskiej-branzy-mleczarskiej/

URLs in this post:

[1] Image: http://izbamleka.pl/wp-content/uploads/2018/06/logo-wybrane1.jpeg

[2] doradztwo@izbamleka.pl: mailto:doradztwo@izbamleka.pl

[3] www.izbamleka.pl: http://www.izbamleka.pl

[4] POBIERZ ANKIETĘ RANKINGOWĄ: http://izbamleka.pl/wp-content/uploads/2018/06/ankieta-rankingowa.pdf

[5] Image: http://izbamleka.pl/wp-content/uploads/2018/06/logotypy.png

© 2011 Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego.