- Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego - http://izbamleka.pl -

Pikniki Hochland w rodzinnej atmosferze!

Posted By PIM On 19 czerwca 2018 @ 09:56 In Aktualności | Comments Disabled

 

lato2 [1]

Konkursy i zabawy dla najmłodszych – tak wyglądały pikniki rodzinne dla pracowników firmy Hochland Polska, zorganizowane w dwie kolejne soboty czerwca, na terenie Kaźmierza i Węgrowa, miejsc w których zlokalizowane są zakłady produkcyjne.

Pracownicy Hochland Polska wraz rodzinami mogli wspólnie uczestniczyć, w specjalnie dla nich przygotowanych, plenerowych imprezach integracyjnych. Pikniki rodzinne to specyficzny rodzaj imprez, są imprezami organizowanymi cyklicznie z okazji dnia dziecka. To połączenie elementów integrujących z konkursami dla dzieci i dorosłych oraz rewelacyjnym cateringiem. 9 czerwca br. w Kaźmierzu miał miejsce piknik o charakterze militarnym, gdzie głównymi atrakcjami dnia był przejazd gazikiem, speedball, husaria, quiz z nagrodami oraz specjalna, militarna odsłona atrakcji kulinarnych. Z kolei tydzień później, 16 czerwca br. w Węgrowie dla pracowników Hochland zaplanowano tor quadowy, strzelnicę łuczniczą, dmuchaną zjeżdżalnię i zamek, trampoliny oraz strefę dla najmłodszych. Uczestnicy mogli także skorzystać z poczęstunku. Animatorzy organizowali konkursy wiedzy oraz sprawnościowe. Był pokaz iluzjonisty, warsztaty tworzenia lizaków, a dodatkowo rakiety na wodę i  foto budka! Było więc mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy. Trudno powiedzieć, która z nich cieszyła się największym zainteresowaniem, ponieważ wszystkie stanowiska były bardzo chętnie i licznie odwiedzane przez gości pikniku.

 

SONY DSC [2]

Czerwcowe pikniki Hochland to doskonała okazja, aby poznać bliżej firmę i aktywnie wspólnie spędzić czas. Na miejscu na uczestników czekają zawsze liczne atrakcje. Pracownicy wraz ze swoimi bliskimi bawili się cały dzień, uczestnicząc w grach i zabawach plenerowych. Dla najmłodszych przygotowano specjalne zajęcia i zabawy. Po południu, po wielu godzinach aktywności, pracownicy i ich rodziny mogli wspólnie biesiadować.  Rozmowom nie było końca! W piknikach rodzinnych Hochland Polska wzięło udział w sumie kilkaset osób.

Diabeł tkwi w szczegółach – to dewiza Hochland Polska, dlatego nasze pikniki rodzinne dopieszczone są w każdym calu. Do minimum sprowadzamy przypadkowość, co nie oznacza improwizacji, ale zawsze pod kontrolą. – powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

 

Źródło: Hochland Polska

 


Article printed from Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego: http://izbamleka.pl

URL to article: http://izbamleka.pl/2018/06/19/pikniki-hochland-w-rodzinnej-atmosferze/

URLs in this post:

[1] Image: http://izbamleka.pl/wp-content/uploads/2018/06/lato2.jpg

[2] Image: http://izbamleka.pl/wp-content/uploads/2018/06/DSC01064.jpg

© 2011 Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego.