- Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego - http://izbamleka.pl -

Mleko na majówce

Posted By PIM On 10 kwietnia 2018 @ 00:55 In Aktualności | Comments Disabled

Rusza kolejny konkurs „Mleko na majówce” – organizowany w ramach projektu „Mamy kota na punkcie mleka”, sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka i prowadzony przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

konkurs-majowka-01-770x560 [1]

Wszystkie szkoły, które przystąpiły do programu lub zadeklarowały kontynuację udziału w programie w 2018 r., mogą wziąć udział w konkursie i nadsyłać swoje prace konkursowe.

Uczestnictwo w konkursie jest bardzo proste, polega na wykonaniu przez Ucznia zdjęcia w plenerze, w którym mleko i produkty mleczne będą odgrywały kluczową rolę, a następnie przesłaniu pracy konkursowej za pośrednictwem szkoły na adres: kampania@izbamleka.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Mleko na majówce”.

Oceniana będzie estetyka zdjęcia, w tym jakość wykonania i kompozycja. Ponadto ocenie podlegać będzie oryginalność formy zawierającej mleczne elementy.

Zwycięzcy prac otrzymają mleczną poduszkę kota Mleczyslawa, a nauczyciel który prześle największą ilość prac otrzyma kosz piknikowy!!

Wiosna już w pełni, spacerując ulicami na każdym kroku możemy dostrzec jej oznaki. Ponadto dni są coraz cieplejsze, co stanowi idealną okazję do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Podczas wysiłku fizycznego należy pamiętać o nawadnianiu organizmu, picie mleka jest doskonałą alternatywą. Mleko jest doskonałym izotonikiem, dostarcza niezbędne składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nabiał to nie tylko źródło minerałów takich jak sód, wapń czy potas, ale także witamin A, D, E, K oraz z grupy B.

Nie czekaj, weź udział w konkursie i zgarnij wspaniałe nagrody!

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie od  09 kwietnia do 20 kwietnia 2018 roku. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdą Państwo w regulaminie. [2]

Projekt jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.

Uwaga! Wciąż trwa rekrutacja szkół podstawowych do projektu „Mamy kota na punkcie mleka”. Nauczycielu nie zwlekaj. Dołącz do programu już dziś! Wystarczy wejść na stronę programu, pobrać i wypełnić deklarację przystąpienia. Zapewniamy szeroki wybór materiałów edukacyjnych oraz gadżetów, konkursy, spotkania z mlecznymi bohaterami, oraz wiele innych atrakcji.

 

Źródło: Mamy Kota na Punkcie Mleka, www.kochammleko.pl 

Article printed from Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego: http://izbamleka.pl

URL to article: http://izbamleka.pl/2018/04/10/mleko-na-majowce/

URLs in this post:

[1] Image: http://izbamleka.pl/wp-content/uploads/2018/04/konkurs-majowka-01-770x560.jpg

[2] regulaminie.: http://kochammleko.pl/wp-content/uploads/2018/04/regulaminie.pdf

© 2011 Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego.