- Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego - http://izbamleka.pl -

Mamy kota na puncie mleka – ciąg dalszy

Posted By PIM On 14 lutego 2017 @ 13:04 In Aktualności | Comments Disabled

Z początkiem roku 2017 ruszyła kontynuacja darmowej kampanii skierowanej do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Strategicznym celem programu jest zmiana nawyków żywieniowych u dzieci oraz przekonanie najmłodszych i ich opiekunów do tego, że mleka i produktów mlecznych powinno być więcej w ich codziennej diecie. W propagowaniu zdrowego odżywiania mają pomóc działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym realizowane w szkołach podstawowych.

 

Mamy Kota na Punkcie Mleka [1]

 

 

W programie chodzi m.in. o to, by w jak najbardziej atrakcyjny sposób przekazać dzieciom wiedzę na temat dobroczynnych właściwości odżywczych i zdrowotnych mleka oraz przetworów mleczarskich.

 

W ramach kampanii szkoły otrzymają materiały edukacyjne, pomoce dydaktyczne potrzebne do prowadzenia zajęć oraz gadżety. Przewidziane są też konkursy, spotkania z mlecznym bohaterem – Kotem Mleczysławem oraz wiele innych atrakcji. Placówki, które dołączą do projektu będą mogły wziąć udział w zajęciach gwarantowanych przez program. Po zakończeniu akcji dostaną również certyfikat uczestnictwa w projekcie. Udział w programie jest bezpłatny, a liczba materiałów ograniczona.

 

Rekrutacja do programu jest bardzo prosta. Szkoły zainteresowane przystąpieniem do akcji proszone są o wypełnienie deklaracji dostępnej na stronie kampanii: http://www.kochammleko.pl/ [1] w zakładce Dołącz do nas, i przesłanie jej na adres:

 

Polska Izba Mleka

ul. Mickiewicza 7 lok. 23

15-213 Białystok

bądź skanem na adres promocja@izbamleka.pl [2]

 

Kampania „Mamy kota na punkcie mleka” jest realizowana dzięki Polskiej Izbie Mleka oraz Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Sfinansowana jest z Funduszu Promocji Mleka.

 

Biuro Prasowe Kampanii Mamy kota na punkcie mleka: kampania@izbamleka.pl [3].


Article printed from Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego: http://izbamleka.pl

URL to article: http://izbamleka.pl/2017/02/14/mamy-kota-na-puncie-mleka-ciag-dalszy/

URLs in this post:

[1] Image: http://www.kochammleko.pl/

[2] promocja@izbamleka.pl: mailto:promocja@izbamleka.pl

[3] kampania@izbamleka.pl: mailto:kampania@izbamleka.pl

© 2011 Izba Mleka :: Organizacja Samorządu Mleczarskiego.